Historia

Projekt Kan-apka powstał z pasji trzeciego już pokolenia rodzinnej firmy, zajmującej się przygotowywaniem pysznego pieczywa i wyrobów cukierniczych pod marką Rogalik. Firma działa na rynku od blisko 35 lat i od samego początku opiera się na tradycji i staropolskich przepisach. Gdynianie tak pokochali wypieki z otworzonego w 1985 roku pierwszego punktu przy ul. Wielkopolskiej, że w niedalekiej przyszłości powstało kolejne 6 punktów zlokalizowanych w różnych częściach miasta.

Począwszy od roku 2018 Piekarnia-Cukiernia "Rogalik" z dumą wprowadziła na rynek swoje autorskie kanapki bazujące na tradycyjnie wypiekanym pieczywie.

Świeżo wypiekane pieczywo naszej piekarni

Naturalne składniki

Warzywa, owoce i wędliny od lokalnych dostawców

Posiłki także dla wegetarian

Dbamy o Twój czas

Filozofia

To, co smaczne musi być też zdrowe!

Widząc jak wygląda tempo życia w mieście wychodzimy naprzeciw mieszkańcom Gdyni, proponując im zestawy pysznych, zdrowych kanapek, sałatek i soków, które ucieszą ich podniebienia. W naszej pracy inspirujemy się pradawnymi metodami i miłością do naturalnych produktów. Chętnie wykorzystujemy składniki, które w Polsce uprawiane są od wieków - np. buraki, chrzan.

Działamy lokalnie!

Zdrowe składniki, pieczywo wypiekane w naszych piekarniach, warzywa, owoce i wędliny kupowane tylko od lokalnych dostawców to gwarancja smaku i świeżości. Współpracujemy z lokalnymi dostawcami, ponieważ chcemy, aby zamówione produkty przebyły do nas jak najkrótszą drogę. Ponadto, zależy nam na wparciu okolicznych przedsiębiorców, którzy tak jak my, wkładają całe serce w swoją pracę.

Możemy zmieniać świat!

Może nie cały i nie od razu… ale przywiązujemy dużą uwagę do naszych decyzji biznesowych, m.in. wprowadzamy biodegradowalne opakowania, a w naszych stacjonarnych punktach bierzemy udział w akcji promującej kupowanie kawy z własnym kubkiem.

Dobro powraca!

Chcemy dbać nie tylko o naszych klientów - podjęliśmy decyzję, że każda zakupiona przez Was kanapka wesprze WWF Polska, a dokładniej fokę szarą, której pozostało nam do dzisiaj tylko 30% populacji (w porównaniu do 100 lat temu)! Przy okazji zapewniamy, że to na pewno nie jedyna akcja, w którą się zaangażujemy.

Nasze produkty

Domowe kanapki, sałatki i świeżo wyciskane soki wyróżniają się wyjątkowym smakiem. Nasze produkty są dziełem doświadczenia i wprawnej pracy rąk, a nie maszyn, co uzasadniamy jednym ważnym powodem - codziennie rano goszczą one na naszym stole!

Wyznając zasadę zero waste, przyjmujemy zamówienia z wyprzedzeniem. Chcemy prowadzić zrównoważoną produkcję, dostosowaną do liczby zamówień, unikając przy tym marnowania żywności. Nie mrozimy produktów - wszystkie kanapki, sałatki i soki przygotowywane są dla Ciebie każdego dnia.

Nasze pieczywo wypiekane jest tylko na naturalnym zakwasie własnej produkcji i mące pochodzącej jedynie z polskich młynów.

Wypróbuj nasze posiłki

.